logo

Začněte psát svůj příběh

Výběr parfému není jen o zvolení vhodné hlavy, srdce a základu. Je o příbězích, které vyprávíme ostatním i sami sobě. Je o tom, kým jsme. Tak, jaký je váš příběh?
Přečtěte si náš
Začněte psát svůj příběh

Nejsou parfémy

těmi nejlepšími vypravěči?

Vůně – zlomek chvíle, šepot vzpomínky, otevřené dveře k novým dobrodružstvím. Parfémy NOVELLISTA, inspirované celosvětově slavnými romány, zachycují esenci těch nejkrásnějších neopakovatelných příběhů – nádech po nádechu.
Témata, místa a specifická atmosféra vybraných literárních děl ovlivnily kvalitní kompozici našich jedinečných parfémů. Bohaté spektrum vůní a unisexový profil zajišťují širokou škálu možností sebevyjádření. Chceme inspirovat lidi, aby pomocí našich parfémů ukázali své jedinečné já a začali psát své vlastní příběhy.

Váš příběh začíná

Knihovna vůní

Parfémy NOVELLISTA tvoří vyvážené portfolio nečekaných kompozic, které pokrývá všechny základní olfaktorické skupiny na kole vůní.

Bestsellery

Oblíbená vůně by se neměla vybírat na základě přežitých společenských pravidel. Není to o tom, co by se nám mělo líbit, ale o tom, co se nám skutečně líbí. Nejste si jistí, kde začít? Zkuste to tady.
img

Unique Wood

Parfém inspirovaný strhujícím dobrodružným románem „Chlapec v buši“ evokuje nezkrotného ducha australské divočiny. Hlava UNIQUE WOOD kombinuje povzbuzující růžový pepř s mocným gerániem a uklidňující levandulí. V srdci parfému naleznete pikantní černý i sečuánský pepř s dřevitě zelenou fialkou a v jeho základu pak ambrové dřevo s hřejivými tóny tonka fazole a vanilky.
img

Rouge Privé

Parfém ROUGE PRIVÉ, inspirovaný temně romantickým románem „Roxana“, destiluje triumfální i hříšné plody svádění do opojné vůně. Hlava parfému mísí okouzlující damašskou růži s čerstvým citronem a delikátním bergamotem. Tóny v srdci parfému kombinují smyslnou růži podpořenou pivoňkami a svůdným pačuli. Báze je plná konejšivého benzoinu, živého vetiveru a lákavého pižma.
img

Summer Flare

Stejně jako okouzlující „Daisy Millerová“, kterou je parfém inspirovaný, i SUMMER FLARE vyvolává obraz dlouhých letních nocí na malebném pobřeží. Hlava parfému kombinuje čerstvý grep, meloun a broskev se svěží mátou peprnou. Srdce obsahuje rozpustilý růžový pepř, radostný arabský jasmín, bílé letní květy a zelené tóny. Základ parfému je postavený na uklidňujícím texaském cedrovém dřevu, měkkém santalovém dřevu, okouzlující vanilce a hřejivém bílém pižmu.